AMI penzion Brno - ubytování Brno

Ubytování Brno-Apartmán Koniklecová: ulice Koniklecová, 634 00 Brno-Nový Lískovec

Popis a umístění Apartmánu Koniklecová:

Apartmán je ideální pro rekreační a veletržní návštěvníky Brna, pracovní cesty a dlouhodobější pobyty. V těsné blízkosti se nachází Univerzitní kampus Brno-Bohunice (Kamenice 5), Fakultní nemocnice Brno-Bohunice, Campus Square-vzdálenost 2 minuty jízdy autem, resp. 3 minuty přímým spojem MHD-autobusem nebo pár minut procházkou příjemným prostředím. Nájezd na dálnici D 1 nebo velký městský okruh cca 3 minuty, BVV 4 minuty autem nebo 11 minut přímým spojem k Hlavní bráně Výstaviště-tento čas je zcela reálný a skutečný, za tuto dobu se opravdu dostanete na BVV. Vzdálenost od AMI penzionu Brno 5 minut autem nebo 8 minut přímým spojem MHD-zastávka 150 m od domu.


Vybavení Apartmánu Koniklecová, Brno-Nový Lískovec:  
 • Byt 2+kk, celková velikost 48 metrů čtverečních, kapacita 5 lůžek s možností přistýlky, pokoje jsou uzamykatelné. V bytě jste ubytováni sami, nikdo jiný byt neobývá. Sociální zařízení - koupelna a wc jsou oddělené, jsou přístupné z předsíňky.
 • Byt je tvořen 2 pokoji, z toho jeden je dvoulůžkový a druhý třílůžkový s možností přistýlky
 • Vybavení pokojů: Každý pokoj má kabelovou TV s digitálním příjmem programů+DVD (69 programů-české, anglické, německé, polské a francouzské programy), větší pokoj má navíc sedací soupravu, minivěž a plně vybavený kuchyňský kout (elektrický sporák + trouba, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazícím boxem, myčka je momentálně nefunkční)
 • Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Rychlost internetu je 30/15 Mb/s a v době od 23:00 do 9:00 je navýšena na 100/100 Mb/s.
   
 • Apartmán Koniklecová v Brně-Novém Lískovci je ideální pro skupinu lidí do 5-6 osob, všechny prostory domu jsou nekuřácké.
   
Cena:
 • Apartmán je přednostně určen pro ubytování na minimálně několikadenní pobyty. Cena se stanoví individuálně dle počtu osob a nocí a konkrétního termínu/veletrhu. Je možné i ubytování na 1 noc.
   
 • Dlouhodobé pobyty jsou cenově zvýhodněné. Cena se vždy stanoví dle konkrétní poptávky. Přesto uvádíme orientační cenu za měsíční pronájem Apartmánu, který se pohybuje cca od 18 000,- Kč. Přesnou cenu na Vaši konkrétní poptávku Vám obratem sdělíme. Zpravidla je požadována záloha, která obvykle činí 25% 

  Orientační ceny při krátkodobém / dlouhodobém ubytování. Cena za osobu/noc od 160,- Kč.
  Počet osob v Apartmánu Cena za Apartmán/ 1 noc Přibližná cena za měsíc
  1 osoba 600,- Kč 18.000,- Kč
  2 osoby 800,- Kč od 18.000,- Kč
  3 osoby 1000,- Kč od 18.000,- Kč
  4 osoby 1200,- Kč od 21.000,- Kč
  5 osob 1400,- Kč od 24.000,- Kč
  Ceny jsou orientační!!! Závisejí na aktuální poptávce, sezóně a veletrzích. Skutečné ceny mohou být vyšší i nižší.
  Zašlete nám poptávku, obratem zasíláme nabídku. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

  Apartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu Brno Apartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu BrnoApartmán Brno Koniklecová - zajímavá možnost ubytování v Brně. Dále nabízíme ubytování v Brně v AMI penzionu Brno
Závěrem o Apartmánu Koniklecová:
Jedná se o dvoupokojový byt v bytovém domě, který byl postaven v klidné lokalitě a v okolí zeleně – název ulice je odvozen od chráněné přírodní rezervace koniklecí. Parkování je dobré, protože dům je na okraji zástavby a přímo u domu je bezplatné parkoviště, kde lze parkovat. Tento druh ubytování jistě ocení návštěvníci výstaviště-vzdálenost k výstavišti je 4 minuty po městském okruhu (po cestě k BVV potkáte 1 světelnou křižovatku a nesetkáte se s dopravními zácpami jako při cestě ze středu města). Další výhodou Apartmánu je, že za cenu obdobnou ceně jednoho pokoje na AMI penzionu Brno získáváte dva pokoje, což dodá Vašemu pobytu více soukromí. Tohoto si cení zejména rodiny s dětmi, kdy je zachováno soukromí rodičů a dětí, ale také všichni ostatní hosté.
V místě je výborná obslužnost-obchod+restaurace, nákupní centrum Campus Square-NC Tesco (denně 7-23), pizzerie, fast foody, bankomaty, značkové obchody s módou, kavárna atd. Velký důraz při výběru lokality byl kladen na bezpečí čtvrti.

 

 

TOPlist